Ogłoszenie o Sesji Rady Gminy Lubsza

Informuję mieszkańców Gminy Lubsza, że  Sesja Rady Gminy Lubsza odbędzie się w dniu 17 marca 2022 r. o godz. 12.00  w Domu Ludowym w Lubszy z następującym porządkiem:

1. Otwarcie obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Zatwierdzenie protokołu Nr XXIX/2022 z Sesji Rady Gminy Lubsza z dnia 20 stycznia 2022 r.
  4. Informacja Wójta Gminy o bieżącej działalności w okresie międzysesyjnym. Dyskusja.
  5. Informacja Radnych Powiatowych. Dyskusja.
  6. Informacja o działalności Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubszy w roku 2021 i przedstawienie planu działań na rok 2022.
  7. Informacja o działalności Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w roku 2021 i przedstawienie planu działań na rok 2022.
  8. Interpelacje Radnych, wolne wnioski i zapytania.
  9.  Zapytania, wolne wnioski Sołtysów i innych osób uczestniczących w Sesji.
  10. Projekty uchwał (dyskusja, podjęcie).
  11. Odpowiedzi na interpelacje, wolne wnioski i zapytania.
  12. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy Lubsza

Wojciech Jagiełłowicz

Szanowni Państwo
W związku ze stanem epidemii oraz względów technicznych, zwracam się do Mieszkańców Gminy Lubsza oraz wszystkich zainteresowanych chcących wziąć udział w Sesji Rady Gminy Lubsza, która odbędzie się w dniu 17 marca 2022 r. o godz. 12.00 o zgłoszenie tego faktu  do dnia  16 marca 2022 r.   godz. 10.00 do Biura Rady w Urzędzie Gminy w Lubszy, tel. 77 4118630 wew. 135.

Informuję, że transmisja obrad Rady Gminy Lubsza  będzie również udostępniona na stronie https://bip.lubsza.ug.gov.pl/6325/783/transmisja-z-obrad-rady-gminy-lubsza.html

Proszę o zrozumienie powagi sytuacji i troski o bezpieczeństwo wszystkich uczestników Sesji. Za utrudnienia przepraszam.

Wojciech Jagiełłowicz

Przewodniczący Rady Gminy Lubsza