Gmina Lubsza na pierwszym miejscu w województwie opolskim - NSP 2021!

Według stanu na dzień 20.08.2021 r. nasza gmina uklasyfikowała  się  na pierwszej pozycji w Narodowym Spisie Powszechnym pod względem kompletności danych.

Gminny Komisarz Spisowy – Bogusław Gąsiorowski serdecznie dziękuje wszystkim Mieszkańcom za udział w NSP, jak również Radnym, Sołtysom bezpośrednio zaangażowanym w prace spisowe, wspieranie rachmistrzów oraz owocną współpracę z Gminnym Biurem Spisowym.

Apeluję do osób jeszcze niespisanych o podjęcie kroków i realizację ustawowego obowiązku oraz o indywidualną weryfikację osób we własnych gospodarstwach domowych, które są zameldowane a mieszkają w innych gminach i tam powinny się spisać.

Pamiętaj o istniejących możliwościach:

• Samospis internetowy przez stronę www.spis.gov.pl
  • Zgłoś się do Urzędu Gminy w Lubszy, ul. Brzeska 16, 49-313 Lubsza i skorzystaj z pomocy pracowników Gminnego Biura Spisowego

Odbierz telefon od rachmistrza, który kontaktuje się z Tobą z numeru telefonu 22 828 88 88 lub 22 279 99 99 lub przyjdzie przeprowadzić wywiad bezpośredni.

ranking.jpeg