Polecamy

Zapraszamy na udział w Webinarium organizowanym przez Agencje Rozwoju Przemysłu S. A.

 ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności otwiera drugi cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.  Szósty webinar z cyklu odbędzie się 18 marca 2021 roku o godz. 11:00 i skierowany będzie do przedsiębiorców działających na obszarze województwa dolnośląskiego oraz opolskiego.

Wydarzenie będzie poświęcone instrumentom wsparcia finansowego oferowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:

1.       Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania

2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:

·         pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym;

·         pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP;

·         leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;

·         leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;

·         programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.

3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.

Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Link do Rejestracji : https://www.interankiety.pl/a/arp18032021

O kolejnych wydarzeniach informacja na stronie www.arp.pl, www.pfr.pl

Baner Cyfrowa Gmina

Dofinansowanie klubu dziecięcego z programu „MALUCH+” 2022–2029” logo Maluch.jpeg