Polecamy

Szczepienia COVID-19

 • Szczepienia przeciw COVID-19

  Gmina Lubsza przypomina, że trwa akcja szczepień przeciw COVID-19 zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Ministerstwo Zdrowia, który znajduje się na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

  19-07-2021
 • 29-01-2021
 • Harmonogram rejestracji szczepień

  Zgodnie z wytycznymi Wojewody Opolskiego od 18 stycznia 2021 r. uruchamia się INFOLINIĘ na terenie Gminy Lubsza dot. organizacji transportu dla mieszkańców gminy do punktu szczepień - dotyczy osób niepełnosprawnych oraz osób, mających obiektywne trudności w dostępie do punktu szczepień.

  WAŻNE:

  Infolinia funkcjonuje w dni robocze, w godzinach pracy urzędu .

  • Jeżeli jesteś mieszkańcem gminy Lubsza i jesteś osobą:
   posiadającą aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
  • osobą mającą obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego punktu szczepień. (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego, bądź z pomocą członków rodziny, dojazdu do punktu).


  zarejestruj się na szczepienieuzyskaj termin szczepienia i zadzwoń na nw. infolinie,  a gmina zorganizuje dowóz do punktu szczepień.

  Wykaz numerów telefonów infolinii na terenie  Gminy Lubsza

  77 411 88 12  lub  606 235 890

  Każdy, kto spełnia ww. kryteria oraz potrzebuje transportu do Punktu Szczepień może skontaktować się z Urzędem po uprzednim ustaleniu terminu szczepienia, najpóźniej 2 dni przed planowaną wizytą w przychodni.

  19-01-2021
Baner Cyfrowa Gmina

Dofinansowanie klubu dziecięcego z programu „MALUCH+” 2022–2029” logo Maluch.jpeg