Polecamy

Umów wizytę w urzędzie skarbowym

Od 9 listopada 2020 r. w województwie opolskim uruchamiamy nowy model obsługi podatników.

Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zmiany zostają wprowadzone, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podatników.
Nowy model obsługi uruchomiono pilotażowo latem tego roku w urzędach skarbowych w województwach podlaskim i wielkopolskim. 9 listopada br. usługa zostanie wprowadzona także w województwie opolskim, a docelowo obejmie urzędy skarbowe w całej Polsce.
Wizyty można umawiać już dzisiaj, a do wyboru są terminy od 9 listopada. Najprościej zrobić to przez internet. Wystarczy skorzystać z usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” na podatki.gov.pl (https://www.podatki.gov.pl/e-wizyta-w-urzedzie-skarbowym/) lub na stronach
poszczególnych urzędów skarbowych.
Na wizytę można umówić się także telefonicznie (numery telefonów można sprawdzić na stronie www urzędu skarbowego) lub podczas osobistej wizyty w urzędzie – w punkcie „Umawianie wizyt", który znajduje się blisko wejścia.
Liczymy, że możliwość umawiania wizyt przez internet ułatwi podatnikom załatwianie ich spraw.
Dzięki temu, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługujemy umówionych klientów, unikniemy nadmiernych kolejek oraz poprawimy komfort i bezpieczeństwo.
Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o wzięcie udziału w kampanii informacyjnej i zamieszczenie na stronie Państwa instytucji banera usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” (który załączam do niniejszego listu) z odesłaniem do strony podatki.gov.pl (https://www.podatki.gov.pl/e-wizyta-w-urzedzie-skarbowym/).

Baner Cyfrowa Gmina

Dofinansowanie klubu dziecięcego z programu „MALUCH+” 2022–2029” logo Maluch.jpeg