• KOMUNIKAT ODKOMARZANIE

Informuję, że na terenie Gminy Lubsza w dniach od 13 lipca do 19 lipca br. w godzinach popołudniowo – wieczornych zostanie przeprowadzony oprysk przeciw komarom metodą lotniczą.

Preferowany termin oprysku to 13 lipca, w przypadku deszczu oprysk nie jest możliwy ze względu na spłynięcie preparatu, wówczas oprysk zostanie wykonany w pozostałych dniach.

07-07-2020
  • LGD Stobrawski Zielony Szlak zaprasza lokalnych producentów do współtworzenia kanału kulinarnego "Z natury Do kuchni"

plakat .jpeg Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak w ramach realizacji Planu Komunikacji na rok 2020 serdecznie zaprasza lokalnych producentów z obszaru LGD do współtworzenia kanału kulinarnego "Z natury Do kuchni".

Prosimy o wysłanie zgłoszenia do dnia 15.07.2020 r. na adres e-mail

DOCXformularz zgłoszeniowy - 01.07.docx

02-07-2020
  • Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej

Grafika.jpeg Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce.

• Apel do mieszkańców

Szanowni Państwo
    W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, zwracam się do Mieszkańców Gminy Lubsza oraz wszystkich zainteresowanych, o śledzenie obrad najbliższej Sesji Rady Gminy Lubsza w dniu 2 lipca  2020 r. o godz. 13.00 wyłącznie on-line, na stronie https://bip.lubsza.ug.gov.pl/6325/783/transmisja-z-obrad-rady-gminy-lubsza.html

Proszę o zrozumienie powagi sytuacji i troski o bezpieczeństwo wszystkich uczestników Sesji. Za utrudnienia przepraszam.

Wojciech Jagiełłowicz

Przewodniczący Rady Gminy Lubsza

• Ogłoszenie

Sesja Rady Gminy Lubsza odbędzie się w dniu 2 lipca 2020 r. o godz. 13.00 w Domu Ludowym w Lubszy