Polecamy

Aktualności

 • Konkursy Urzędu Statystycznego w Opolu związane z realizacją Powszechnego Spisu Rolnego 2020

  konkurs logo-spis_rolny-900x482.jpeg

  W związku z realizacją Powszechnego Spisu Rolnego 2020, Urząd Statystyczny w Opolu przygotował konkursy o tematyce spisowej kierowane do różnych grup odbiorców. Pełna oferta konkursów została opublikowana na stronie internetowej https://opole.stat.gov.pl/aktualnosci/psr-2020-inne-konkursy,115,1.html :

  • Konkurs „Dane statystyczne z zakresu rolnictwa w planowaniu rozwoju gminy” – dla pracowników urzędów gmin w województwie opolskim;
  • Konkurs „Liczy się rolnictwo” – dla radych i sołtysów w województwie opolskim;
  • Konkurs „Spis Rolny z perspektywy przedszkolaka” – dla przedszkoli w województwie opolskim

  Zachęcam do udziału w konkursach

   

  Bogusław Gąsiorowski

  Gminny Komisarz Spisowy w Lubszy

  18-09-2020
 • Rolniku! Trwa Powszechny Spis Rolny 2020!

  Rolniku! Trwa Powszechny Spis Rolny 2020! Spisz się przez Internet: spisrolny.gov.pl i weź udział w loterii z cennymi nagrodami

  Baner_6x3_owca@033x (002).jpeg

  18-09-2020
 • Zaproszenie

  Gmina Lubsza zaprasza zainteresowane banki obsługą budżetu gminy wraz z rachunkami pomocniczymi oraz rachunkami wszystkich jednostek organizacyjnych gminy do składania stosownych ofert.

  Szczegóły w zaproszeniu - do pobrania PDFzaproszenie.pdf

   

  16-09-2020
 • Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej – rusza nowy system rekrutacji do Wojska Polskiego

  druk_ZZ_plakat_poziom_A3.jpeg Krótszy o 140 dni proces rekrutacji, możliwość aplikowania do Wojska Polskiego przez Internet, Wojskowe Centra Rekrutacji, w których kandydaci w ciągu jednego dnia zrealizują wszystkie niezbędne formalności. To tylko niektóre ze zmian, które już od dziś dostępne są dla wszystkich tych, którzy swoją przyszłość planują związać z Wojskiem Polskim.

  Nowe rozwiązania, z których mogą skorzystać Polacy, to wynik kolejnego etapu procesu reformy systemu rekrutacji do Sił Zbrojnych RP.

  11-09-2020
 • Rolniku! Ruszył Powszechny Spis Rolny! Nie czekaj na ostatnią chwilę, spełnij obowiązek - spisz się przez Internet spisrolny.gov.pl i weź udział w loterii

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informuję, że dla użytkowników gospodarstw rolnych objętych Powszechnym Spisem Rolnym 2020, którzy dokonali samospisu w aplikacji spisowej przeprowadzona zostanie ogólnopolska loteria.

  Osoby, które poprzez aplikację wyrażą  zainteresowanie  loterią, otrzymują na wskazany przez siebie adres e-mail unikalny kod upoważniający do udziału w loterii. Ten kod trzeba będzie zarejestrować na stronie internetowej loterii od 1 października br. do 22 listopada br.

  Loteria będzie trwać od 1 października do 23 listopada 2020 r. tj. do ostatniego losowania. 
  W loterii przewidziane są nagrody rzeczowe:

  • 20 laptopów  (nagroda główna)
  • 88 tabletów
  • 400 przenośnych dysków twardych

   

  11-09-2020
Wszystkie aktualności