Polecamy

Aktualności

 • Ogłoszenie o przetargu

  Pierwszy nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej stanowiącej  własność gminy. Położenie nieruchomości:  Szydłowice.

  02-02-2023
 • Ogłoszenie o przetargu

  Pierwszy nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej stanowiącej  własność gminy. Położenie nieruchomości:  Dobrzyń.

  02-02-2023
 • Ogłoszenie

  Wójt Gminy Lubsza informuje o możliwości zgłaszania przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 w/w ustawy swoich kandydatów do pracy w Komisji Konkursowej opiniującej oferty złożone w trakcie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej wśród mieszkańców Gminy Lubsza w roku 2023.

  31-01-2023
 • Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

  Wójt Gminy Lubsza ogłasza otwarty konkurs ofert na  realizację przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty zadania publicznego  z zakresu wspierania  i upowszechniania  kultury fizycznej wśród mieszkańców Gminy Lubsza  w roku 2023

  Do pobrania: PDFOgłoszenie konkursu 2023r.pdf (428,16KB)

  PDFOferta1.pdf (637,27KB) DOCOferta1.doc (117,00KB)

  PDFSprawozdanie.pdf (532,04KB) DOCSprawozdanie.doc (86,00KB)

  PDFInformacja o prawach osób.pdf (286,36KB)

  27-01-2023
 • VII edycja Programu Mentoringu Biznesowego

  Mentoring Biznesowy 940788 px 002.png W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Tomasza Hanzla, serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji projektu pn. „Program Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego”. Dziesięciu znanych prezesów i dyrektorów firm podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami. Podopiecznymi mentorów, czyli mentee, mogą zostać osoby, które mają status młodego przedsiębiorcy, zarządzającego firmą mikro, małą lub średnią, zarejestrowaną na terenie województwa opolskiego, działającą na rynku nie dłużej niż 5 lat.

   Rekrutacja osób zainteresowanych udziałem w Programie potrwa do 13 lutego 2023 r.  Zgłoszenia do programu prosimy przesyłać na adres .

  Wszelkie szczegóły dotyczące programu oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie https://ocrg.opolskie.pl/mentoring-biznesowy/.

  Udział w projekcie jest bezpłatny.

  Na stronie FB Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki znajduje się post zachęcający do udziału w programie, zapraszamy do udostępnienia, link tutaj: https://linkd.pl/24puc

   

   

  26-01-2023
Wszystkie aktualności
Baner Cyfrowa Gmina