• Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak zaprasza do punktów konsultacyjnych!!

- ograny samorządów terytorialnych

do odwiedzenia punktów konsultacyjnych na obszarze wszystkich gmin Stobrawskiego Zielonego Szlaku!!

Dyżury konsultacyjne w gminach odbędą się w ramach realizacji trzeciego etapu prac na Lokalną Strategią Rozwoju - określenie grup docelowych.

Punkty konsultacyjne współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

09-08-2022
  • Forum Opolskiego Biznesu

Forum Opolskiego Biznesu jest miesięcznikiem przedsiębiorców województwa opolskiego zrzeszonych w Opolskiej Izbie Gospodarczej.

Gazeta publikowana jest na https://oig.opole.pl/media/forum-opolskiego-biznesu/

01-08-2022

Harmonogram Punktów konsultacyjnych - etap 2 -.png Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak serdecznie zaprasza:

- ograny samorządów terytorialnych

Dyżury konsultacyjne w gminach odbędą się w ramach realizacji drugiego etapu prac na Lokalną Strategią Rozwoju - określenie grup docelowych.

26-07-2022
  • Rozporządzenie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Brzegu

w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie gminy Lubsza w powiecie brzeskim

Do pobrania: PDFRozporządzenie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Brzegu.pdf

21-07-2022
  • Zarządzenie Wójta Gminy Lubsza

w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację Programu polityki zdrowotnej w zakresie rehabilitacji leczniczej mieszkańców gminy Lubsza w roku 2022.

Do pobrania: PDFzarządzenie 68-2022.pdf

21-07-2022

Harmonogram Punktów konsultacyjnych.png

- ograny samorządów terytorialnych

Dyżury konsultacyjne w gminach odbędą się w ramach realizacji pierwszego etapu prac na Lokalną Strategią Rozwoju - diagnoza potrzeb.

14-07-2022
  • Bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Lubsza, dnia   21.06.2022r

O G Ł O S Z E N I E

Wójt Gminy Lubsza informuje mieszkańców gminy o bezpłatnej zbiórce odpadów wielkogabarytowych, sprzętu elektrycznego i elektronicznego  oraz zużytych opon (tylko samochodów osobowych) o średnicy do 120 cm w miesiącu lipcu i  sierpniu 2022 roku:

• 4, 5, 6 lipca – Borucice, Rogalice, Mąkoszyce, Raciszów, Roszkowice, Nowy Świat
    • 11, 12, 13 lipca - Tarnowiec,  Lubicz, Śmiechowice, Myśliborzyce, Szydłowice, Pisarzowice
    • 18, 19, 20 lipca- Lubsza, Piastowice
    • 25, 26, 27 lipca- Michałowice, Czepielowice, Nowe Kolnie, Garbów
    • 1, 2, 3 sierpnia – Kościerzyce, Dobrzyń, Błota, Sielska Woda

Zbiórka odbywa się poprzez wystawienie odpadów przed swoją posesję w dniu poprzedzającym odbiór.

Odpady odbierane będą w wyznaczonym terminie w godzinach 6.00 – 18.00.

Reklamacje będą uwzględniane do dnia 17 sierpnia 2022r.

22-06-2022
  • : Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak zaprasza na warsztaty strategiczne - 7 lipca 2022 r.

4.png

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak serdecznie zaprasza na warsztaty strategiczne w gminie Lubsza, które odbędą się już 7 lipca 2022 r.

Serdecznie zapraszamy:

- ograny samorządów terytorialnych

Na warsztatach będziesz mógł podzielić się swoimi pomysłami, wskażesz kierunek działania oraz wspólnie zdecydujemy o przyszłości naszego obszaru!

Twoje pomysły są dla nas ważne ♥

Warsztaty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

04-07-2022
  • Informacja

Petycja online: https://www.openpetition.eu/petition/online/apel-o-wprowadzenie-stawki-0-vat-na-drewno-opalowe

Do pobrania: PDFpetycja vat 0 na drewno.pdf