22 kwietnia nastąpi wyłączenie transmisji analogowej w województwie opolskim
Informacje do pobrania:
PDFplakat.pdf (101,25KB)
PDFulotka.pdf (499,59KB)
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.