Polecamy

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym w Mąkoszycach

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym w Mąkoszycach
 
16 stycznia 2015 roku w Publicznym Przedszkolu w Mąkoszycach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na uroczystość przybyli w bardzo licznym gronie dziadkowie przedszkolaków, których powitała pani dyrektor Krystyna Ślusarek, dziękując im za opiekę i miłość jaką darzą swoje wnuczęta. Następnie życzyła gościom zdrowia, sił i pogody ducha oraz tego aby wnuczęta dostarczały im jak najwięcej powodów do dumy i radości. Na koniec zaprosiła gości na występ dzieci.
Najpierw wystąpiły dzieci starsze, które pod kierunkiem pani Anny Sorokowskiej oraz pani Ewy Góral przygotowały Jasełka pt. „Telefon do nieba”, a po ich występie młodsze przedszkolaki w strojach kowbojskich zaprezentowały utwory muzyczne oraz wiersze o babci i dziadku. Wszystko po to aby wyrazić babciom i dziadkom wdzięczność za ich miłość, wychowanie, opiekę. Goście z dumą oglądali małych artystów, a cały występ nagrodzili gromkimi brawami.
 Po części artystycznej dzieci wręczyły ręcznie wykonane prezenty swoim ukochanym dziadkom , następnie odbył się słodki poczęstunek.
 
Małgorzata Maciejowska

DSC_1309.jpeg DSC_1307.jpeg DSC_1300.jpeg DSC_1298.jpeg

Baner Cyfrowa Gmina

Dofinansowanie klubu dziecięcego z programu „MALUCH+” 2022–2029” logo Maluch.jpeg