1 sierpnia 2025 roku o godzinie 17:00 na terenie Gminy Lubsza zostaną włączone syreny alarmowe, które przez jedną minutę będą nadawały ciągły sygnał – w ten sposób mieszkańcy oddadzą cześć i godnie upamiętnią 81. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
