Polecamy

Sprzedaż końcowa węgla po preferencyjnej cenie

   Lubsza, dnia 08.05.2023r.

Wójt Gminy Lubsza informuje, że od 08.05. 2023r. rusza w naszej Gminie końcowa sprzedaż paliwa stałego (węgla) po preferencyjnej cenie, tj. 1992,60 zł/tonę.

Sprzedaży podlega:

  • orzech -w łącznej ilości ok. 5 ton,
  • ekogroszek/groszek - w łącznej ilości ok. 101 ton.

Wnioski są rozpatrywane zgodnie z kolejnością ich wpłynięcia do urzędu, aż do wyczerpania zapasów paliwa. Uprawnione do zakupu są osoby fizyczne z gospodarstw domowych, które spełniły warunki do otrzymania dodatku węglowego, również spoza Gminy Lubsza.

W ramach sprzedaży końcowej węgiel mogą nabyć osoby, które do tej pory nie miały takiej możliwości lub te, które mają większe zapotrzebowanie na surowiec. Nie obowiązuje dotychczasowy limit 3 ton węgla. Proces sprzedaży będzie trwał do 31 lipca 2023r.

Gotowe druki wniosków można pobrać w Urzędzie Gminy w Lubszy.

Wnioski można składać od dnia ogłoszenia informacji do 30 czerwca 2023r.:

  • podpisane podpisem osobistym w wersji papierowej w Urzędzie Gminy w Lubszy
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej (poprzez skrzynkę ePUAP), opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym.

Do pobrania: DOCXwniosek-o-wydanie-zaswiadczenia-uprawniajacego-do-zakupu-wegla-w-innej-gminie-1.docx (14,28KB) PDFwniosek-o-wydanie-zaswiadczenia-uprawniajacego-do-zakupu-wegla-w-innej-gminie-1.pdf (346,48KB)

DOCXwniosek-o-zakup-wegla-w-gminie-sprzedaz-koncowa.docx (14,40KB) PDFwniosek-o-zakup-wegla-w-gminie-sprzedaz-koncowa.pdf (277,23KB)

Baner Cyfrowa Gmina

Dofinansowanie klubu dziecięcego z programu „MALUCH+” 2022–2029” logo Maluch.jpeg