Polecamy

Konkurs "Usłysz przyrodę oczami wyobraźni"

Plakat Konkurs ze Stobrawskim PK.jpeg Zbliżająca się wiosna zachęca do spacerów i wycieczek po Stobrawskim Parku Krajobrazowym. Podczas wypraw i wędrówek na pewno natkniemy się na takie miejsca, które nas zachwycą swoim krajobrazem, otaczającą przyrodą a może tajemniczością? Konkurs, który organizujemy ma na celu pokazać takie miejsca wszystkim, którzy chcieliby je zobaczyć - także tylko oczami wyobraźni. 

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubszy wraz z Zespółem Opolskich Parków Krajobrazowych oraz RZPWE w Opolu zapraszają uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie "Usłysz przyrodę oczami wyobraźni'. Aby wziąć w nim udział należy wykonać zdjęcie (kl. 5-8) lub narysować rysunek (kl.1-4) ciekawego miejsca w Stobrawskim Parku Krajobrazowym. Potem trzeba to zdjęcie lub rysunek opisać  własnymi słowami, w taki sposób, aby inni mogli je zobaczyć oczami wyobraźni. Opowieść o wybranym zakątku należy nagrać a nagranie dołączyć do zdjęcia lub rysunku. 

Zdjęcie lub scan rysunku wraz z nagraniem audiodeskrypcji w formacie mp3 należy przesłać do 30.04.2023 r. na adres . Po 22.maja 2023 r. autorzy najlepszych prac zostaną poproszeni o dostarczenie do siedziby SPK w Ładzy swoich zdjęć oraz rysunków. Rozstrzygnięcie konkursu i przyznanie nagród nastąpi do 16 czerwca br.

Na najlepsze prace czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Dodatkowo prace z audiodeskrypcją zostaną umieszczone na stronie Zespołu Opolskich Parków Krajobrazowych jako jej stały element.

Plakat Konkurs ze Stobrawskim PK.jpeg

Baner Cyfrowa Gmina