Polecamy

Aktualności

 • Informacja

  Informacja Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Brzegu dot. zagrożenia afrykańskim pomorem świń

  26-04-2017
 • Informacja

  Wójt Gminy Lubsza przekazuje harmonogram szczepień psów przeciw wściekliźnie

  26-04-2017
 • Informacja

  policjant który mi pomógł.jpeg  Od 2008 roku Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie IPZ „Niebieska Linia” organizuje konkurs „Policjant, który mi pomógł". Istota przedsięwzięcia polega na wyróżnieniu funkcjonariuszy, którzy w ocenie społecznej charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem w zakresie indywidualnej pomocy osobom doznającym przemocy w rodzinie, ponadto zaangażowani są w budowanie lokalnego systemu pomocowego w omawianym obszarze. Konkurs pn.” Policjant, który mi pomógł” od pierwszej edycji objęty jest honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.

  Procedura zgłaszania policjantów do każdej edycji konkursu „Policjant, który mi pomógł”, odbywa się przez cały rok, z wykorzystaniem formularzy zgłoszeniowych, które bezpośrednio wpływają do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie IPZ „Niebieska Linia” w Warszawie.

  21-04-2017
 • Ogłoszenie

  Sesja Rady Gminy Lubsza odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00, która odbędzie się w Domu Ludowym  w Lubszy

  21-04-2017
 • Informacja

  Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji, Biuro Projektów Dotacyjnych rozpoczęło realizację projektów w ramach których można uzyskać:

  • bezzwrotną dotację na założenie działalności - do 25 000 zł,
  • bezzwrotną pomoc finansową na pokrycie bieżących wydatków do 1000 zł/m-c wypłacaną przez okres pierwszych 6-12 miesięcy prowadzenia firmy,
  • szkolenie oraz doradztwo w zakresie pisania biznes planu, rozpoczynania i prowadzenia firmy.

  W związku z powyższym organizatorzy zapraszają na spotkanie otwarte, które odbędzie się w dniu 21.04.2017 r o godzinie 11.00 w  Gminnym Ośrodku Kultury w Lubszy.

  Zapraszamy osoby zainteresowane.

  PDFplakat_spotkanie_Lubsza.pdf

  20-04-2017
Wszystkie aktualności