Polecamy

Aktualności

 • 21-09-2018
 • Informacja

  plakat a3-page-001.jpeg  Już 27 października 2018 roku (tj. sobota) w Gminnym Ośrodku Kultury w Świerczowie odbędzie się już IX edycja Stobrawskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej. Zachęcamy zatem do zgłaszania się - termin dostarczenia zgłoszeń mija 5 października!

  Więcej szczegółów, regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz galerie z poprzednich festiwali są dostępne na stronie:

  http://stobrawskiszlak.pl/775/stobrawski-festiwal-piosenki-turystycznej.html

   

  Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak serdecznie zaprasza

   

  21-09-2018
 • Czyste Powietrze

  nformujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu od 6 września br. przeprowadza szkolenia we wszystkich Gminach z zakresu Programu Priorytetowego NFOŚiGW „Czyste Powietrze”. Celem programu jest zmniejszenie lub unikniecie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

   

  21-09-2018
 • Ogłoszenie

     Informuję mieszkańców Gminy Lubsza, że Sesja Rady Gminy Lubsza odbędzie się w dniu  27 września 2018 r. o godz. 12.00 w Domu Ludowym w Lubszy

  21-09-2018
 • Dożynki Gminne 2018

  W tym roku Dożynki Gminne Gminy Lubsza odbyły się w Czepielowicach.

  Tradycyjnie uroczystość dożynkowa rozpoczęła się Mszą Świętą na placu przy kościele pw. Najświętszego Imienia Maryi w Czepielowicach koncelebrowaną przez ks. Andrzeja Jaremko proboszcza parafii Bąkowice, ks. Józefa Melera proboszcza parafii Lubsza, ks. Antoniego Akińcza proboszcza parafii Mąkoszyce przy udziale księdza dziekana Adama Czternastka z parafii Czepielowice, ks. Tomasza Luboińskiego proboszcza parafii Szydłowice oraz księdza Romana Siewiera proboszcza parafii św. Krzyża – kościół w Pisarzowicach.

  19-09-2018
Wszystkie aktualności